info@vakaruberzas.lt
+37064078227
vakaruberzas

Apie mus

UAB „VAKARŲ BERŽAS“ įkurta 2014 m.Įmonė įsikurusi netoli Radviliškio miesto gražiame Kaulinių kaimelyje. Įmonės gamybinės patalpos užima apie 10 ha ploto.

Įmonėje dirba daugiau kaip 20 darbuotojų.

2015m. Įmonė gavo licenziją suteikiančią teisę gaminti EPAL padėklus.

UAB „VAKARŲ BERŽAS“ licenzijos numeris LT-009. Vadovaudamiesi ISPM 15 standarto reikalavimais gaminį džioviname naujausiose džiovinimo kamerose ir atitnkamai žymime LT-006128.

Galime patenkinti visus kliento poreikius pagamindami ne tik EPAL padėklą,bet ir įvairius kitus padėklus,pagal kliento poreikį ir norą.

UAB „VAKARŲ BERŽAS“ jauna ir moderni, sparčiai auganti, bei tobulėjanti EPAL padėklų gamintoja pabaltyje, siekianti patenkinti įvairiausius kliento  poreikius.Įmonė gamina sertifikuotą Epal padėklą, kuris garantuoja tikslius padėklų ir jų elementų išmatavimus. Mūsų robotizuotos-automatinės gamybos linijos leidžia mums pagaminti 150000 padėklų per mėnesį. Tai pat įmonė gamina vienkartinius, nestandartinius padėklus.

Tikime kad esame konkurencingi, nes investuojame ne tik į naujausias technologijas (robotizuotos gamybos linijos, naujausios džiovyklos), bet ir į savo darbuotojus. Už konkurencingą kainą, kokybiškai pagaminta ir laiku pristatyta produkcija – mūsų įmonės sėkmės garantas.

Naujienos: Įmonėje statomas modernus ventiliuojamas sandėlys, kuris yra 800m2, jis talpins didžiulį kiekį pagamintų ir išdžiovintų padėklų.Tad galėsime užtikrinti savalaikį aukščiausios kokybės produkcijos pristatymą klientui. Mūsų padėklai  nuolat bus nepriekaištingos kokybės.Mes jau turime modernias džiovyklas, kurios sėkmingai veikia. Šiuo metu dar  trys džiovyklos yra papildomai statomos, juose bus įdiegtos pačios naujausios medienos džiovinimo technologijos.

Mūsų padėklai sekmingai parduodami įvairiuose Europos šalyse: Vokietija, Italija, Balgija,Danija,Olandija…….

Žemyn
Žemyn